Продажа бизнеса. Продажа земли.Продажа водоёма.

Продажа бизнеса. Продажа земли.Продажа водоёма.
Телефон: +380971795553
Область: Киевская
ГА: 104
 1. Продаж ТОВ!
  Земельна ділянка з водоймою поблизу Києва в 104 Га! Акт на землю!
  Продається водойма з комерційною назвою «Озеро Глорія». Водойма знаходиться на земельній ділянці в 104 га в селі Пороскотень Бучанського району Київської області. До Києва 42 км! Дзеркало ж самого водоймища близько 65 га.
  Земельна ділянка під АКТОМ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ !!! Гідроспоруда (дамба), в приватній власності у ТОВ, на яке оформлений земельний Акт. До гідроспоруди відноситься також рибоприймач.
  Підприємство веде свою діяльність в режимі СТРГ, але можливо перейти і на АКВАКУЛЬТУРУ. В наявності Спецводокористування (ДОЗВОЛЯЄ СПУСК ВОДОЙМИ НА 75%), Водогосподарський паспорт.
  Побудована 21 рибальський місток розміром 6х4 метра, що відповідає нормативам (вимогам) проведення рибальських змагань і чемпіонатів.
  Зариблення проводилися щороку згідно Науково-біологічного обґрунтування.
  ВОДОЙМА НЕ СПУСКАЛАСЯ З 2015 РОКУ. За цей час вона встигла здобути свою природну флору і фауну. На водоймі регулярно проводиться аналіз води і обстежуються водні біоресурси (риба).
  Заморні явища на водоймі відсутні. Кисневий режим стабільно високий (літо – 8-11 мг / л, зима – 6-8 мг / л). Середньорічний приріст іхтіомаси, на Випасне системі рибництва, перевищує нормативні значення.
  ПРАЦЮЄ ІХТІОЛОГІЧНА СЛУЖБА.
  Водойма має дуже вдалий рельєф дна. Глибини в верхів’ї водоймища (нерестовище) рівні 0,6 метра, а в зимувальної ямі сягає 8,5 метра. Дно – блакитна глина.
  Навколо водойми близько 13 садівничих кооперативів, кілька сіл, селище Клавдієво-Тарасове, від якого СТАРТУЄ БУДІВНИЦТВО Великої окружної дороги, і т.д.
  Під’їзд до водойми можливий як з Житомирської траси, так і з Варшавської траси.
  Контакти для зв’язку з цього питання:
  097 179 555 3
  050 179 555 3
  Готовий на зустріч для відповідей на ваші питання !!!
  400 010$
  Майбутньому власнику також передамо базу клієнтів, які полюбили це місце!!!

Войти

Зарегистрироваться

Сбросить пароль

Пожалуйста, введите ваше имя пользователя или эл. адрес, вы получите письмо со ссылкой для сброса пароля.