Якщо ви збираєтеся використовувати свою невелику ферму для плодових дерев, то ви повинні відразу ж посадити їх.

Фруктові дерева вимагають багато праці заздалегідь, і ви можете не отримати урожай протягом декількох років. Але як тільки ваші дерева почнуть приносити плоди, у вас буде відносно пасивний джерело їжі для життя дерев.

Вам просто потрібно виконати деякі основні операції по догляду та прибирання, а ваші дерева подбають про все інше.

Яблука, сливи, груші і персики це відмінний вибір.

Якщо ви знаходитесь в більш теплому кліматі з м’якою зимою, ви можете навіть вирощувати апельсини, лимони або інжир.

Незалежно від того, який сорт фруктів ви вирощуєте, я рекомендую садити карликові фруктові дерева. Вони мають максимальну висоту близько 8 футів, що значно полегшує їх збирання.

Вони виробляють фрукти швидше, ніж більш великі дерева. Якщо ви посадите однорічних карликових яблунь, то, сподіваюся, ви почнете збирати фрукти вже у наступному році!

Карликові дерева також легше заховати в кутах ферми, які інакше не можна було б використовувати.

Краще всього вибирати фруктові дерева, які будуть цвісти в один і той же час, щоб забезпечити гарне запилення.

Якщо дерева не ваша справа, чому б не спробувати посадити кущі чорниці або малини?

Міське господарство

Вам не потрібно жити в сільській місцевості, щоб почати свою власну невелику ферму!

Міське сільське господарство зростає, переробляє і розподіляє продукти харчування в містах і міських районах.

Це може включати вирощування фруктів та овочів, а також бджільництво та утримання тварин, таких як курчата або навіть кози.

Якщо ви хочете створити міську ферму, першим кроком, який необхідно виконати, є узгодження зі своїм містом, щоб дізнатися, про що йдеться у ваших муніципальних підзаконних актах про різних видах сільського господарства у вашому районі.

Більшість міст стають більш зеленими і екологічними, але інші все ще відстають.

В деяких містах може бути дозволено переобладнати весь ваш палісадник в підняті клумби або виростити курчат на задньому дворі. В інших ви можете отримати здоровенний штраф.

Тому переконайтеся, що всі ваші ідеї про дрібному господарстві, які у вас є, є законними в вашому місті, перш ніж почати.

Міське сільське господарство — це максимально ефективне використання простору, яке у вас є. Ви можете почати використовувати свій власний сад, щоб почати вирощувати їжу, і в кінцевому підсумку ви можете розширити і почати вирощувати на інших ділянках у вашому районі.

Багато домовласники готові дозволити міським фермерам прибрати всю траву на своєму невикористаний задньому дворі і перетворити свою власність в продуктивну ферму.

Деякі можуть вимагати грошову плату за оренду своєї власності, в той час як інші можуть дозволити вам використовувати землю в обмін на кошик свіжих продуктів щотижня протягом вашого вегетаційного періоду.

 

Войти

Зарегистрироваться

Сбросить пароль

Пожалуйста, введите ваше имя пользователя или эл. адрес, вы получите письмо со ссылкой для сброса пароля.