Вирощування трав і спецій може бути хорошим способом заощадити гроші, оскільки вам не потрібно купувати їх в продуктовому магазині. Це не заощадить величезні суми грошей, але може внести ясність. Скільки ви можете заощадити, залежить від того, скільки спецій ви використовуєте та які спеції ви використовуєте. Якщо ви використовуєте багато свіжих трав з супермаркету, ви можете заощадити кілька сотень на рік, вирощуючи свої власні. Ці трави дуже легко вирощувати і ростуть дуже швидко. Їх можна вирощувати на вікні або в саду. Вам знадобиться дуже маленький сад спецій, щоб виростити всі трави і спеції, які ви можете з’їсти. Це правда, навіть якщо ви використовуєте багато свіжих трав. Однак головна причина вирощування власних видів трав і завжди буде полягати в тому, що ви отримаєте більш якісні спеції, смак яких краще, ніж ті, які ви купуєте в супермаркеті.

В саду можна виростити досить трав і спецій, щоб можна було багато продавати. Ви можете прочитати більше про це нижче на сторінці.

Спеції, які легко вирощувати.

Нижче ви можете прочитати про спеції і трави, які легко вирощувати, і які я рекомендую вам завжди вирощувати самостійно.

Трави

Є багато різних пряних трав, які дуже легко вирощувати. Більшість з них ростуть дуже швидко і дозволяють збирати листя і гілки протягом усього вегетаційного періоду, не завдаючи шкоди рослині. Чим більше ви зберете / підрізає, тим приємніше буде виглядати.

Нижче ви можете прочитати про деяких з найбільш простих трав для вирощування.

Зубок часнику: Багаторічна рослина, яку можна вирощувати прямо у вашому саду, і воно буде рости і ставати здоровішими з віком. Більшості сімей достатньо однієї рослини, щоб отримати весь зубок часнику, в якому вони потребують, але я рекомендую вам посадити кілька з них, якщо ви використовуєте багато зубків часнику. Не збирайте їх протягом першого року. Як тільки вони утвердилися, їх майже неможливо вбити надмірним збором врожаю.

Базилік: Базилік легко вирощується і зростає дуже швидко. Не дозволяйте їм цвісти, так як це змусить їх рости повільніше і зменшить виробництво листя. Більшість видів базиліка будуть жити лише протягом обмеженого часу, перш ніж вони постаріють і помруть, але є також кілька багаторічних видів. Я рекомендую садити нові насіння приблизно кожні 3 місяці, щоб завжди були в наявності нові, молоді й здорові рослини. Якщо у вас є багаторічний базилік, ви можете почати збір врожаю з 2 року і пізніше. Це може бути добре мати 2 – 3 рослини, щоб мати можливість поставляти весь необхідний вам базилік.

Чебрець: чебрець – ще одна трава, яка росте дуже швидко. Це маленький план, який отримує гарні сині квіти. Скільки рослин вам потрібно, залежить від того, скільки чебрецю ви використовуєте і як довго ви чекаєте до першого врожаю. Чим довше ви будете чекати, тим більше буде рослину і тим більше чебрецю воно зможе зробити. Я звичайно рекомендую починати з 3 рослин, а потім додати більше, якщо це необхідно.

Чилі

Існує дуже велика кількість різних видів чилі. Всі вони легко вирощуються і можуть бути вирощені у вашому саду або в горщиках. Вони воліють теплий клімат і чутливі до холоду. Я рекомендую вам перемістити їх у закрите приміщення до того, як стане холодно, якщо ви живете на півночі. Якщо ви це зробите, вони можуть продовжувати виробляти фрукти ще кілька місяців. Якщо ви добре подбаєте про це, то рослина виживе до наступного року. Потім він винагородить вас ще великим урожаєм.

Я намагаюся завжди вирощувати кілька різних видів, щоб у мене був вибір чилі на вибір, коли я готую що-небудь. Кожна рослина не займає багато місця, і зберігання кількох рослин – це розкіш, яку дуже легко отримати.

Спеції, які краще купувати.

Є ряд спецій, які дуже важко або неможливо виростити самостійно, і які ви повинні купити замість цього. Це включає в себе більшість спецій, які ростуть на деревах і великих виноградних лоз. Приклади видів, які я рекомендую вам купити, а не намагатися виростити себе, включають.

Чорний, білий, зелений, рожевий перець: всі ці види походять з однієї і тієї ж лози, але збираються в різний час і обробляються по-різному. Не варто намагатися вирощувати перець самостійно, якщо у вас немає великої оранжереї або ви живете в тропічній зоні, де він може існувати цілий рік. Отримання перцю займає багато часу, і може бути важко підтримувати життя рослини.

Гвоздика: Гвоздика відбувається з квітів великого дерева. Не варто намагатися, якщо ви не живете в районі, де дерево може вижити на відкритому повітрі. Це займе багато років для його дозрівання.Мускатний горіх: Ще одне велике дерево, яке не варто пробувати, якщо ви не живете у відповідному кліматі.Anchiote: стає великим, щоб бути підходящим для вирощування вдома або в теплиці.

Це був всього лише кілька прикладів видів, які вам краще купувати, ніж намагатися виростити себе.

Розширення

Багато трави і види ростуть дуже швидко і не дуже великі. Вам не потрібен великий сад, щоб створити компанію з продажу спецій місцевого виробництва. Це легко збільшити шляхом придбання більшої кількості землі, якщо ваші спеції стають популярними, і ви відчуваєте, що хочете рости.Багато спецій дають вам кілька врожаїв щороку, і ви можете зробити кілька сотень фунтів в саду звичайного розміру. За умови, що ви присвятіть весь сад виробництва спецій. Зазвичай досить легко виростити досить спецій, щоб забезпечити ваше маленьке суспільство спеціями. Один єдиний сад часто може виробляти достатньо спецій, щоб підтримувати співтовариство з тисячі чоловік. Точне простір, необхідне для цього, буде, звичайно, залежатиме від ряду факторів, включаючи грунт, то, як ви удобрюєте рослини, скільки трав використовують люди у вашому районі, клімат і так далі. Ваш урожай з кожним роком буде менше, якщо ви будете продавати спеції в свіжому вигляді, якщо ви будете продавати їх в сушеному і упакованому вигляді. Зворотний бік в тому, що ви зазвичай отримуєте вищу ціну, якщо продаєте їх в свіжому вигляді. Щоб продати їх в свіжому вигляді, часто приносять вам більше грошей.

Вирощування пряних трав не дуже вигідно, але може бути хорошим вибором, якщо ви хочете створити город для заробітку, який вимагає дуже мало роботи. Більшість з цих рослин щасливі до тих пір, поки ви переконаєтеся, що вони отримують достатньо води. Вони, однак, трудомісткі для збору врожаю, тому ви повинні бути готові до того, щоб витрачати багато енергії під час збору врожаю. Крім цього вони не вимагають особливого догляду.

Войти

Зарегистрироваться

Сбросить пароль

Пожалуйста, введите ваше имя пользователя или эл. адрес, вы получите письмо со ссылкой для сброса пароля.