Як і більшість овочів, салат можна вирощувати в приміщенні і на відкритому повітрі. Якщо ви плануєте вирощувати свій салат круглий рік, і у вас є кімната, в приміщенні це ідеально. Салат – прекрасна рослина для швидкого експромту, а також дуже привабливий. Вирощувати в приміщенні при контрольованому кліматі відносно легко, так як все, що вам потрібно, це хороший світло, добрива і грунт. Якщо ви вирішите розмістити його у своєму саду, є деякі речі, які слід враховувати.

Ідеальні умови:

Посадити і виростити свій власний салат все ще відносно легко. Майте на увазі, що це овоч з більш прохолодною погодою, тому він процвітає ранньою весною і пізньою осінню. Іноді сніг навіть не зашкодить салат.

Салат, незалежно від виду і сорту, має дрібну кореневу систему. Важливо переконатися, що він має постійний доступ до води. Дрібні корені мають тенденцію швидко висихати, роблячи салат вразливим для хвороб і в’янення. Тримайте грунт вологою і при необхідності встановіть шланг або крапельницю.

Перш ніж садити насіння або розсаду, підготуйте грунт з допомогою компосту, збиваючи його в верхні кілька дюймів. Вода негайно, щодня, а потім знову через тиждень з рибної емульсією, знайденої в магазинах для саду. Ваш урожай буде безперервним, якщо ви будете сіяти насіння щотижня.

Потрібно технічне обслуговування

Якщо ви плануєте витягнути все рослина з землі для збору врожаю, то краще всього рознести їх на відстані від шести до вісімнадцяти дюймів. Якщо ви плануєте збирати листя по мірі необхідності, то насправді не має значення, як далеко один від одного вирощуються рослини.

Слідкуйте за тим, щоб жуки, листя, камені і гілки не потрапляли в садову грядку і регулярно поливали салат.

Якщо ви живете в більш прохолодному кліматі, який схильний до екстремальних температур, було б розумно помістити маленьке садове ковдру поверх салату, зберігаючи зону більш кліматично контрольованою. Мульчируйте навколо підстави рослин, щоб зберегти грунт вологою і запобігти бур’яни.

Потенційні проблеми

Ріжучі черв’яки, слимаки і, найголовніше, попелиця – це типові шкідники, яких вам потрібно тримати подалі від свого салату. Попелиця – шкідник номер один, щоб управляти навколо салату. Вони мають тенденцію жити і процвітати під листям і підставою рослини. Так як ви будете вживати салат, просто струшуючи тлю і щодня доглядаючи за рослинами, це найкращий спосіб дій.

Хоча салат любить воду, щоб зберегти його листя еластичними, він може отримати нижню гниль на підставі рослини. Це грибок, викликаної перезволоженням і погано дренованим грунтом.З іншого боку, якщо умови занадто сонячні і занадто сухі, може статися болтове з’єднання. Це змушує салат на смак жахливо. Рослини-компаньйони, такі, як кукурудза, можуть допомогти, забезпечивши тінь.

Користь для здоров’я від вирощування власного салату

Як не дивно, отримання вологи є одним з переваг з’їденого вами домашнього салату. Він також містить тонни вітамінів і мінералів, таких як вітаміни B6, A, C, E і K. Фолієва кислота, фосфор, калій, натрій, цинк, залізо, кальцій і магній, і це лише деякі з них, – це мінерали, які може забезпечити салат. , Вживання в їжу салату може не тільки допомогти вам скинути вагу, але і допомогти в боротьбі з раком.

Войти

Зарегистрироваться

Сбросить пароль

Пожалуйста, введите ваше имя пользователя или эл. адрес, вы получите письмо со ссылкой для сброса пароля.